Tło biegacze
pl en
Facebook YT
ZAWODY SMOCZYCH ŁODZI 2018
ZAWODY SMOCZYCH ŁODZI 2018

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, 5 stycznia 2018 roku (piątek) świętuje 4. urodziny Parku Wodnego Siedlce! Z tej okazji już po raz drugi organizujemy Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”. Jest to impreza o charakterze sportowo – rekreacyjnym, podczas której zachęcamy mieszkańców Siedlec, firmy, zakłady pracy i szkoły do integracji i sportowej rywalizacji. Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę, a do tego poczuć wielkie emocje? Pracujecie razem, jesteście grupą przyjaciół? Weźcie udział w jedynych tego typu zawodach w naszym regionie!

Poprzednia edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem! Do rywalizacji stanęło ponad 160 uczestników, pełne trybuny i niezapomniane emocje!
W drugiej edycji nie obniżamy poprzeczki. Nowy rok rozpoczynamy z wielką pompą! Dlatego też zachęcamy Was do wzięcia udziału w imprezie, która wyzwoli w Was prawdziwy ogień! Twórzcie 6-osobowe drużyny, zmierzcie się z ogniem rywalizacji i świetną zabawą!

Przypomnijmy na czym polegają zawody. Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

 

W samo południe rozpoczną się rozgrywki dla drużyn z siedleckich szkół średnich, natomiast o godz.18:00 do rywalizacji staną firmy, zakłady pracy i kluby sportowe.

Kto wygra? Która drużyna okaże się najlepsza? Jedno jest pewne! Przed nami duża dawka świetnej zabawy i wielkich emocji!

Do wygrania cenne nagrody:

  • puchary oraz medale dla zwycięzców,

  • 6 podwójnych zaproszeń na spektakle w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce,

  • zaproszenia na seanse do kina Helios Siedlce,

  • voucher na kwotę 100 zł dla każdego zawodnika z osady do wykorzystania w Restauracji „Kochanówka”,

  • pamiątkowe dyplomy.

Jak wziąć udział w zawodach?

Sześcioosobową drużynę należy zgłosić mailowo na adres: e.wyzywniak@arm.siedlce.pl

Koszt udziału drużyny to 369 zł brutto.

Szczegóły w regulaminie!

ZGŁOSZENIE OSADY

Oświadczenie uczestnika

REGULAMIN

My nie możemy się już doczekać! 

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 grudnia 2017 roku.

Sponsorzy Imprezy:

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach

Obsługa Cudzoziemców Zbigniew Gałach

Restauracja „Kochanówka”

Centrum Kultury i Sztuki

Helios Siedlce