Tło biegacze
pl en
Facebook YT
TRENUJ Z NAMI NORDIC WALKING
TRENUJ Z NAMI NORDIC WALKING

Już w najbliższy wtorek 8 maja 2018 ruszają bezpłatne zajęcia Nordic Walking w 100 miejscowościach w Polsce, a SIEDLCE są wśród nich!

Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek o godzinie 17:00 przez 30 tygodni (od maja do końca listopada).

Projekt Nordic Walking na Receptę wsparty przez Akademię Zdrowia Santandera jest dotowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizatorem jest POLSKA FEDERACJA NORDIC WALKING. Kluczowym celem tej ogólnopolskiej akcji jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Ambasadorami akcji są Justyna Kowalczyk, czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli i pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich, a także aktorzy Tamara Arciuch
i Bartłomiej Kasprzykowski. Patronat objął kardiolog prof. dr hab. med. Grzegorz Raczak.

W Siedlcach treningi prowadzić będą instruktorzy ze stowarzyszenia NoWi Siedlce.

Zajęcia odbywać się będą na terenie lasu Sekulskiego – zbiórka uczestników ul. Poziomkowa 33 przy szkółce jeździeckiej Zielony Raj. Trenerzy poprowadzą godzinne ćwiczenia, poprzedzone rozgrzewką. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

Wspólne treningi to nie tylko idealna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z kijkami, ale też świetne przygotowanie do startu w Biegu Siedleckiego Jacka, który już 26 sierpnia, a do pokonania trasa 5 km marszu.

Do zobaczenia na treningach!