pl en
Facebook YT
SZAFOWANIE DLA ADELKI
SZAFOWANIE DLA ADELKI

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce włącza się w akcję charytatywną na rzecz Adelki Motenko, która ma zaledwie 13 miesięcy i choruje na SMA typu 1.
Aby dziewczynka mogła żyć potrzebny jest jej najdroższy lek świata, który kosztuje 9.5 mln złotych.

We wtorek 21 września br. na parkingu stadionu przy ul. Jana Pawła II 6 w godz. 13.00 - 17.00 odbędzie się finał akcji SZAFOWANIE.
To pierwsza i jedyna akcja w Polsce, która w realny sposób przekłada się na pomoc w dwóch dziedzinach: sprzątanie planety i pomoc w zbieraniu funduszy na wskazany cel.  Szafowanie to nic innego jak zbiórka odzieży używanej i tekstyliów (odzież, obuwie, maskotki, poszwy, kołdry, koce, narzuty, firany, bieżniki, bielizna), którą osobiście odbierać będzie MICHAŁ WIŚNIEWSKI - Ambasador całej akcji. Firma, która współpracuje z Fundacją Po Pierwsze! na rzecz Adelki odbierze wszystkie zebrane tekstylia i za każdy kilogram przekaże fundusze na wskazany cel. Każdy kilogram będzie więc na wagę złota. 

Zachęcamy do przejrzenia swoich szaf, każdy z pewnością posiada rzeczy, w których już nie chodzi, a które można przekazać na ten szczytny cel.

Pamiętajcie, że wszystkie przyniesione rzeczy muszą się nadawać do tego, by dać im drugie życie. Wszystko czyste i zapakowane w worki. Rzeczy nadające się do utylizacji nie będą przyjmowane.

Zapraszamy bardzo serdecznie do włączenia się w pomoc tej Małej Istotce, gdyż czasu jest coraz mniej. Każdy, kto poświęca czas na bycie dobrym jest piękny.

Więcej info o akcji - www.szafowanie.pl

Link do zbiórki siepomaga.pl/adelka 

szafowanie Adelka_siedlce plakat