Tło biegacze
pl en
Facebook YT
STADLER ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU KRAMP AGRO CUP 2019
STADLER ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU KRAMP AGRO CUP 2019

W dniach 14-15 czerwca Agencja Rozwoju Miasta Siedlce była gospodarzem turnieju piłkarskiego Mistrzostwa Polski branży rolniczej KRAMP Agro Cup 2019.

W turnieju wzięło udział dwadzieścia drużyn z całej Polski. Były to reprezentacje firm: Kramp, Grene, De Laval, Timac Agro Polska, Trouw Nutrition Polska, Grupa Producentów Rozsad Krasoń, Jarkowski Agrohandel, Kenovitamin, Samasz, Expom Krośniewice, Bovis Agro, Moto-Agro, Stadler Polska, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Apis,   Volant Grabowscy, Euroveg Kamil Krasoń, Jar-Met, Togatus i drużyna gospodarzy - Zawodowa Reprezentacja Siedlec.

Pierwszy dzień sportowych rozgrywek to nie tylko zmagania z rywalem na boisku, ale i upałem, który dawał się wszystkim we znaki. W piątek mecze fazy grupowej rozgrywane były równolegle na czterech boiskach od godziny 9 rano do 16:40. Każda drużyna zagrała cztery mecze, a o wyjściu z grupy decydowała ilość zdobytych punktów.

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Mecze fazy pucharowej odbyły się na murawie stadionu głównego, a w szranki stanęły drużyny: Expom Krośniewice, Grene,  Spomlek, Samasz, Moto-Agro, Bovis Agro, Stadler i Togatus.

drabinka finał

Gościem specjalnym turnieju i komentatorem sobotnich meczów był Bartosz Ignacik dziennikarz sportowy redakcji sportowej nc+, współtwórca i prowadzący programu TURBOKOZAK.

Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik.

Sponsorzy turnieju:

KRAMP sp. z o. o. - Sponsor Tytularny. Jeden z największych dostawców części do maszyn i akcesoriów dla branży rolniczej w Europie. Od 1951 r. wspiera rolników i przedsiębiorców za pośrednictwem sieci dealerów, a w Polsce także poprzez sklepy detaliczne pod marką Grene.

APIS Salony Wyposażenia Łazienek i Wnętrz - Sponsor główny

ERG Bieruń Folie - największy w Polsce i dobrze znany w Europie profesjonalny producent folii polietylowej. Dostawca folii rolniczych, budowlanych i opakowaniowych.

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

Miejsce I – STADLER

Miejsce II - SAMASZ

Miejsce III – TOGATUS

Miejsce IV - SPOMLEK

Najlepszy bramkarz – Wojciech Jajszczak /STADLER/

Najlepszy strzelec – Łukasz Samociuk /SPOMLEK/

MVP – Karol Wdziękoński /SAMASZ/

 Strzelcy

 

Obszerna fotorelacja z turnieju dostępna jest na naszym profilu na Facebooku:   >> PIĄTEK 14.04. <<  >>SOBOTA 15.06.<<