pl en
Facebook YT
SIEDLCE NA FALI /2017/
SIEDLCE NA FALI /2017/

Siedlce na Fali, czyli zawody Smoczych Łodzi w Siedlcach

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce nowy rok zacznie z wielką pompą! 5 stycznia (czwartek) 2017 roku w Parku Wodnym Siedlce organizujemy Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na Fali”. Będzie to impreza o charakterze sportowo - rekreacyjnym jakiej w Siedlcach jeszcze nie było! To pierwsza tego typu impreza rozgrywana w Parku Wodnym Siedlce.

Do zawodów zapraszamy szkoły średnie oraz drużyny z siedleckich firm i instytucji.

Ideą zawodów jest popularyzacja sportów wodnych oraz wdrażanie nowych form rozgrywek wśród lokalnej społeczności. Chcemy, aby sporty wodne przyczyniły się do zwiększenia aktywności fizycznej w naszym mieście, a przy tym dawały mnóstwo zabawy i radości. Dla uczniów szkół średnich będzie to okazja to promowania zdrowej rywalizacji, a dla firm i instytucji sposób na integrację i pokazanie, że trzymać formę można w każdym wieku.

Sześcioosobowe drużyny, zasiądą naprzeciw siebie w jednej łodzi, załogi obu drużyn wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ten, kto przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i koordynacja zawodników.

Emocje gwarantowane! Zobaczcie sami.

 

 

Jak wziąć udział w zawodach? To bardzo proste!

Chcecie rozpocząć nowy rok na fali? Wysyłajcie zgłoszenia i weźcie udział w zawodach smoczych łodzi! Wystarczy, że reprezentacje ze szkół, firm i instytucji dobiorą się w 6 osobowe drużyny mieszane i wyślą zgłoszenia na biuro@arm.siedlce.pl

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy tylko do 23 grudnia! Czekamy na Was!

 

 *Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

 

REGULAMIN

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o stanie zdrowia