Tło biegacze
pl en
Facebook YT
PONTON RACING 2018
PONTON RACING 2018

Halo! Nie śpimy! Tylko budzimy się z zimowego snu, bo już w piątek 23 marca w Parku Wodnym Siedlce po raz drugi wystartuje Ponton Racing, czyli wyścigi pontonów dla firm, klubów sportowych, szkół i wszystkich chętnych!

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą…

Ponton Racing to drużynowe rozgrywki wodne dla 4-osobowych ekip, rozgrywane w formie wyścigów sztafet. Zawody pontonów to impreza sportowo-rekreacyjna skierowana dla firm, zakładów pracy, grup znajomych. Wszystkich tych, którzy szukają ciekawej alternatywy na integrację, wspólne przeżycie niezapomnianych emocji i wielkiej przygody.

Jak wziąć udział w wyścigach? To bardzo proste!

  • stwórz 4-osobową drużynę! (możesz stworzyć nawet kilka drużyn)
  • wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: a.rekawek@arm.siedlce.pl lub zgłoś drużynę telefonicznie: 502-681-538
  • koszt udziału w zawodach to 246 zł brutto - za całą drużynę

Zapraszajcie całe firmy, znajomych, rodziny i przyjaciół do wspólnego kibicowania na trybunach. Weźcie ze sobą transparenty, trąbki, flagi – wszystko to, co rozgrzeje zawodników do sportowych zmagań! Na najlepszych i najgłośniejszych kibiców czekają nagrody niespodzianki! Zróbmy hałas, pokażmy jak bawią się Siedlce na Ponton Racing 2018! 

Przypominamy, jak bawiliśmy się w zeszłym roku:

 

Pobierz:

PONTON RACING - Zgłoszenie drużyny

PONTON RACING REGULAMIN

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 marca!