pl en
Facebook YT
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE

W najbliższą sobotę, 9 listopada 2019 r. w Siedlcach na hali sportowej ARMS przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 8 odbędą się Międzynarodowe Zawody Karate Kyokushin Polish Cup 2019.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Akademia Sztuk Walki Jacek Szymański oraz Klub Karate Kyokushin Brzozów, współorganizatorem jest Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Turniej karate rozpocznie się o godzinie 10:15.

W turnieju wezmą udział zawodnicy z całego świata. Podczas wieczornej Gali Sztuk Walki odbędą się walki karate, K1 oraz MMA.

Na ringu będzie można zobaczyć mistrza karate Kamila Bazelaka, który podejmie walkę w formule MMA. Oprócz Kamila Bazelaka, zobaczymy dziewięciokrotnego Mistrza Świata – nunchaku  karatekę Macieja Sikońskiego, który podejmie walkę w formule karate z zawodnikiem z Grecji Dmitrisem Mpakolasem o pas mistrza świata.

„Ciekawostką jest to, że reguły walki karate zostały specjalnie zmienione na potrzeby gali. Wszystkie walki odbędą się na ringu, a walka odbędzie się
na dystansie 3 rund i będzie punktowana jak walki K1, co  powinno dostarczyć jeszcze więcej emocji” - mówi organizator Gali Jacek Szymański.

Wstęp na zawody oraz galę jest bezpłatny.

 

 

Planowany harmonogram zawodów:

10:15-13:00 Rundy kwalifikacyjne

13:15-14:15 Oficjalne otwarcie turnieju

14:30-16:00 Finał Juniorów, seniorów

18:00-20:30 Polish Cup Gala K1

plakat

plakat 2