Tło biegacze
pl en
Facebook YT
III DZIEŃ SIEDLECKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH /2019/
III DZIEŃ SIEDLECKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH /2019/

W czwartek 6 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 – 17:00, na Placu Ge. Wł. Sikorskiego w Siedlcach odbędzie się III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku – SOKIAL przy wsparciu Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce.

Będzie to piknik, podczas którego organizacje pozarządowe będą prezentować się mieszkańcom miasta. Każdego dnia setki wolontariuszy w dziesiątkach organizacji pozarządowych poświęcają swój czas i zaangażowanie dla tysięcy siedlczan. Pokazanie ich pracy oraz osiągnięć mieszkańcom naszego miasta jest ważnym elementem budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz promocji sektora pozarządowego. To doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć poszczególnych organizacji, jak również zapoznania mieszkańców naszego miasta z możliwościami, jakie stwarzają NGO.

Celem imprezy jest promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Siedlce, integracja organizacji i stowarzyszeń, pobudzenie aktywności społecznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz innych mieszkańców Miasta Siedlce.