pl en
Facebook YT
12. BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
12. BIEG SIEDLECKIEGO JACKA

Tegoroczna 12. edycja Biegu Siedleckiego Jacka tradycyjnie odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia. W tym roku wracamy do formuły:

  • bieg na 5 km,
  • Nordic Walking,
  • półmaraton,
  • biegi dla dzieci.

Na uczestników czekać będą nowe trasy prowadzące ulicami centrum Siedlec. Miasteczko biegowe, start i meta ponownie zostaną zlokalizowane na terenie Ośrodka Sportu, przy ul. Prusa 6 w pobliżu Parku Miejskiego "Aleksandria". Liczymy na to, że odbędą się także biegi dla dzieci, tym razem na bieżni stadionu lekkoatletycznego, z elektronicznym pomiarem czasu.
Wstępne limity na poszczególnych dystansach wynoszą 250 osób. Regulamin Biegu jest już dostępny na stronie internetowej zawodów w zakładce REGULAMIN.

Zapisy elektroniczne startują 18.01.2021r. o godz. 9:00 i dostępne będą na stronie https://b4sportonline.pl/bieg_siedleckiego_jacka/.

Zapisy na biegi dla dzieci zostaną uruchomione w późniejszym terminie.
Monitorujemy sytuację epidemiologiczną i zmieniające się przepisy dotyczące współzawodnictwa sportowego, na tej podstawie podejmowane będą kolejne kroki. Przygotowania do Biegu trwają i mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku impreza odbędzie się bez przeszkód. Życzymy jednak sobie i naszym zawodnikom, by Bieg Jacka wrócił do "normalności" z wysoką frekwencją, strefą Expo i atrakcjami dla dzieci i rodzin.
Wszystkie aktualności dotyczące Biegu będą publikowane na Facebooku Biegu Jacka.