Tło biegacze
pl en
Facebook YT
NORDIC WALKING NAD ZALEWEM

Wakacje za nami, a my ciągle aktywnie i w formie! Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz TKKF w Siedlcach rozpoczyna kolejne bezpłatne treningi Nordic Walking dla mieszkańców Siedlec i okolic.

Do udziału we wspólnych treningach zachęcamy wszystkich, zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Warunkiem udziału jest posiadanie własnych kijków, szczere chęci i pozytywne nastawienie. Dlaczego warto trenować z nami Nordic Walking? Chociażby dlatego, że jest to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu dla każdego, w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną. Chodzenie z kijkami poprawia układ krążenia, usprawnia stawy, a przy okazji można stracić zbędne kilogramy. Wspólne treningi to nie tylko lepsza motywacja do ćwiczeń, ale również okazja do spędzania czasu w gronie miłośników Nordic Walking.

Treningi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora będą odbywały się w każdy piątek o godz. 17:00 nad siedleckim Zalewem. Zbiórka przy Żaglówce. Cotygodniowe zajęcia są jednocześnie przygotowaniem do udziału w Biegu Siedleckiego Jacka, podczas którego rozgrywane są zawody w marszu z kijkami na dystansie 5 km.

Czekamy na Was już od piątku 16 września! Do zobaczenia.