Tło biegacze
pl en
Facebook YT
WIELKI MECZ Z ARTYSTAMI
WIELKI MECZ Z ARTYSTAMI

Zagraj w meczu: Zawodowa Reprezentacja Siedlec vs. Reprezentacja Artystów Polskich! 

  • 28 zawodników z największych firm i zakładów przemysłowych z całego regionu!
  • Blisko 2 tys. kibiców na trybunach!
  • Około 30 tys. wyświetleń relacji z meczu na portalach społecznościowych, informacyjnych, kanałach YT i telewizji!
  • Ponad 21 tys. złotych zebranych na rehabilitację Pawła Matłacza zawodnika Pogoni Siedlce
  • Wielkie emocje i niezapomniane przeżycia

Tak było w zeszłym roku!

A już 17 czerwca (niedziela) o godz.16:00 Reprezentacja Artystów Polskich wraca na murawę siedleckiego Stadionu Piłkarskiego, by ponownie zagrać
z Zawodową Reprezentacją Siedlec!

Chcesz zmierzyć się z polskimi artystami takimi jak: Bracia Mroczek, Jarek Jakimowicz, Bilgun Ariunbataar, czy sam Radosław Majdan? Dołącz do Zawodowej Reprezentacji Siedlec i zagraj mecz życia! Zawodowa Reprezentacja Siedlec, to kadra do której powołani są przedstawiciele różnych firm i profesji. Ty też możesz do nich dołączyć!
Jak wziąć udział i zagrać w reprezentacji Siedlec? To proste!

Jeśli kochasz piłkę, namów swojego szefa, aby to właśnie Ciebie powołał do kadry jako reprezentanta Waszej firmy. Możesz zagrać również jako wolny strzelec!
Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie o ofertę na adres e-mail: a.rekawek@arm.siedlce.pl lub zadzwonisz: 502 681 538, a my przekażemy Ci wszystkie szczegółowe informacje.

Nieocenioną wartością będzie także cel charytatywny. Spotkanie meczowe w tym roku dedykujemy Akademii Amp Futbol Varsovia, której wychowankami są młodzi zawodnicy po amputacjach i z wadami kończyn oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi. Obecnie w Akademii trenują chłopcy z Warszawy i okolic,
w tym wychowankowie z Siedlec. Ta wspaniała inicjatywa daje swoim zawodnikom możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń.


Ty też spełnij swoje marzenie, poczuj się jak gwiazda sportu i zagraj na siedleckim stadionie obok największych artystów z całej Polski. Nie musisz być najlepszy, wystarczy Twoja pasja do piłki! Zaproś znajomych, rodzinę, sąsiadów! Przyjdźcie z transparentami, przygotujcie okrzyki, niech na trybunach pojawi się meksykańska fala radości.