Tło biegacze
pl en
Facebook YT
4 NIGHTSKATING SIEDLCE
4 NIGHTSKATING SIEDLCE

Sezon na Rolkowisku w pełni, pora zatem ruszyć z rolkami na miasto. Przed nami kolejny, IV Nightskating Siedlce.

Już 7 maja (niedziela) zapraszamy wszystkich miłośników rolek na wspólny przejazd ulicami naszego miasta. Nightskating Siedlce to wydarzenie sportowo – rekreacyjne, które pokochali wszyscy sympatycy jazdy na rolkach. W zeszłym sezonie było nas prawie 1000 osób. Podczas tej edycji idziemy na rekord! Zapraszamy wszystkich od maluchów po seniorów do wspólnej, aktywnej zabawy! Przejazd rolkarzy ruszy punktualnie o 20:00, ale warto być z nami wcześniej – już od 18:30 podczas wspólnej rozgrzewki na Rolkowisku Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6.

Bierzcie znajomych, rodzinę, kolegę, koleżankę i ruszajcie z nami. Przejazd obejmuje trasę 15 km (w tym mała, 5 km pętla dla dzieci) centralnymi ulicami naszego miasta. Grupę rolkarzy poprowadzi muzyczna ciężarówka, a w niej DJ Jackson, który energiczną muzyką zachęci Was do wspólnej zabawy.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będą służby porządkowe, w tym funkcjonariusze policji, hokeiści z STH i niezastąpieni wolontariusze z grupy Rolki Siedlce. Planowane zakończenie przejazdu ok. godz. 22:00 na Rolkowisku.

Poprzednie edycje pokazały, że Siedlce to miasto rolkarzy! Wszyscy wiemy, że sport to zdrowie, dlatego tego dnia nie może Was zabraknąć! Pamiętajcie o niezbędnych akcesoriach bezpieczeństwa: kask i ochraniacze są obowiązkowe! Podobnie dobry humor i pozytywna energia :)

Nasi Sponsorzy:

Wagarownia - pierwszy i jedyny escape room w Siedlcach oraz firma

ASAJ  - największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce.

 

Widzimy się na Rolkowisku!

Do zobaczenia!

4 NS mapa przejazdu

Regulamin - NS4